KONST / Litografier / Grafiska blad 11525468
nr 1152 5468
Sofia Linde
(f. 1980), Sverige
Grafiska blad, 2 st, Signerad och numrerad 24/50, bladets mått: 44x66
Sofia Linde, svensk bildkonstnär född 1980.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 december 2017
kl 19:27:02
9/12 11:14:50